Ek Madde (ÖSYM Puanı ile) Yatay Geçiş Sonuçları

Ek Madde (ÖSYM Puanı ile) Yatay Geçiş Sonuçları

 


YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDA ÖNLİSANS VE LİSANS DÜZEYİNDEKİ PROGRAMLAR ARASINDA GEÇİŞ, ÇİFT ANADAL, YAN DAL İLE KURUMLAR ARASI KREDİ TRANSFERİ YAPILMASI ESASLARINA İLİŞKİN YÖNETMELİĞİN EK MADDE 1 UYARINCA YATAY GEÇİŞ GEÇİŞ YOLUYLA ÜNİVERSİTEMİZE KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLARIN LİSTESİ

Asıl Olarak Kazanan Adayların kayıt işlemleri 16 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecektir.

Asıl kayıt hakkı kazananların kayda gelmemeleri durumunda, yedek kayıt hakkı kazanan öğrenciler kayıt için bilgilendirilirler.

Yedek Olarak Kazananların Kayıt Tarihleri: 17-18 Eylül 2015 Eksik belge ile kayıt işlemleri kesinlikle tamamlanmayacaktır.

Öğrenim Ücreti : DENİZBANK Gaziantep Ticari Şube IBAN NO TR 10 0013 4000 0054 5847 6000 01 HESAP NUMARASI 545-8476 hesaba yatırılacaktır.

Öğrenim ücretlerinde; Peşin ödemelerde %5 indirim yapılır.

Taksitli ödemeler sadece anlaşmalı banka kartlarına en fazla 9 eşit taksit olarak uygulanabilir.

Gerekli Belgeler:

  1. Öğrenci Belgesi

  2. Transkript ( Eğer Hazırlık okuduysanız hazırlık okuduğunuza ya da bitirdiğinize dair sertifika/ belge )

  3. Ders İçerikleri ( Hazırlık okuyorsanız, Hazırlık okuduğunuza ya da bitirdiğinize dair belge )

  4. ÖSYM sonuç belgesi ( hangi üniversiteyi kazandığınızı gösteren belge )

  5. ÖSYM detaylı sonuç belgesi ( puanlarınızı gösteren belgedir )

  6. Disiplin suçunuz olmadığına dair belge ( eğer transkriptte ya da öğrenci belgenizde yazıyorsa ayrıca belge vermenize gerek yoktur )

  7. 6 Adet Fotoğraf

  8. Nüfus cüzdanınızın fotokopisi ve adres beyanı ( ikametgah )

*** Yukarı yazan tüm belgeler güncel tarihli olmalıdır, belgeler teslim edilip ücretinizi ödediğinze dair Mali İşler ve Satın Alma Müdürlüğü'nden onay almanız gerekmektedir. "
DİKKAT: Ders içeriklerini ve transkriptinizi mutlaka kayıt esnasında teslim etmeniz gerekmektedir.
DİKKAT: Kayıt olduktan sonra Lise Diplomanızı geçiş yaptığınız ( kayıtlı olduğunuz ) üniversitenizden, üniversitemiz tarafından resmi yollarla talep edilecektir. Dosya işlemlerinizde bir sorun yaşanması durumunda tarafınıza bilgi verilir. Kendiniz üniversiteniz ile herhangi bir ilişik kesme işlemi yapmamalısınız.
Konu ile ilgili merak ettiğiniz sorularınızı kayit@hku.edu.tr mail adresine gönderebilirsiniz.
Yatay Geçişler Hakkında Bilgi için kayit@hku.edu.tr

EK MADDE -1 ( ÖSYM Puanları )  İle YATAY GEÇİŞ 2015-2016 GÜZ DÖNEMİ KABUL LİSTESİ
 HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
2015-2016 Eğitim -Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul listesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
2012-2013 
No Ad-Soyad
1 ESRA HACER AKPEK
2 BAHAR KÖYÜLÜOĞLU
3 MİNE ARTAR SARIOĞLU
4 GÜLBAHAR YILDIRIM
5 KÜBRA KARA
6 TUĞBA ÇAKIRCIOĞLU
7 CANSU NUR YAŞAR
8 HÜMEYRA ÖZDEMİR
9 HATİCE ZEHRA YAŞAR
10 ÜLKÜ DURMAZ
11 GÜLSEREN DEMİREL
12 EMİNE ŞAHİN
13 MERVE SAGAT
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 HİLAL GAMZE DOĞAN
2 FERHAT ASLAN
3 EDA DİLARA LALE
4 ALİ İBRAHİM ZOR
5 BEDRİYE ŞELE
6 EDA SULTAN DEDE
7 NURBANU MÜEZZİNOĞLU
2014-2015 
1 BÜŞRA AY
2 GÜLBEN KÜNCÜLÜ 
3 KÜBRA ELİF ÇELİK
4 MUSTAFA ŞAHİN POLAT
5 NAZLI ÖZSEVER
6 GÖKHAN ÇIBIK
7 OGÜN ÜSTÜNDAĞ
Sınıf Öğretmenliği
2014-2015
No Ad-Soyad
1 İLKAY KAYGISIZ
2 KADRİYE MELİKE SARICA
3 DİLRUBA DEMİR
4 MERVE BULDUM
 HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
GÜZEL SANATLAR VE MİMARLIK FAKÜLTESİ 
2015-2016 Eğitim -Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul listesi
Görsel İletişim Tasarım 
2014-2015 
No Ad-Soyad
1. CEMRE KARAGEÇİLİ
2. ELİF AYDIN
İç Mimarlık
2012-2013 
S.No AD SOYAD
1 EMRAH TUNÇTEKİN
2 TUĞBA ÇAKIROĞLU
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 MELEK YAYLA
2 MERVE KİRİŞ
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 BÜŞRA SUNAY
2 MERVE BİLGİN
3 BİLAL SAMANCI
4 KÜBRA DAĞOĞLU
5 MÜSAMMA VANLI
6 ENVER ÜNLÜARICI 
7 AYLİN DORİK
Mimarlık
2011-2012 
No Ad-Soyad
1 FURKAN ÇULCU
2 FİDAN DEMİR
3 SEDA GÜVENÇ
4 CİHAN ÇAPRAK
2012-2013 
1 MERVE BARLAS 
2 DENİZ TÜTÜNDİKEN
3 UĞURCAN BOZ
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 BÜLENT TANRIVERDİ
2 SERPİL USTABAŞ
3 CEYLAN YILDIRIM
4 MAHMUT KARAKAŞ
5 ELA NUR BİĞİŞ 
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 TUĞÇE NUR ŞAHİN
2 MEHMET GÜÇLÜER
3 BURAK ŞAKI 
4 FERDİ ÇAVUŞ
5 MAHSUN AN 
6 MUHAMMED SERCAN KARADAĞ
7 SAYNUR SANAĞ
8 TUĞBA TALAN
9 UĞUR KARAMANOĞLU
10 RIDVAN KARA
11 MİRAY NUR ASMA
12 İBRAHİM APAYDIN
13 ERTUĞRUL GÜÇYETMEZ
14 HELİN DİCLEM OTO
15 FERHAT ÖZ
16 MUSTAFA KURT 
17 CUMA KARAYILAN
18 MEHMET HAMZA ÖZKÖSE 
19 ENES YILDIRIM
20 ERCAN KARADUMAN 
21 BÜŞRA SUNAY
2014-2015 YEDEK
*** Yedek kayıt hakkı kazananlar asıl kayıt hakkı kazanan kişilerin kayıt tarihlerinde kayda gelmeme durumlarında kayıt için bilgilendirilirler. 
1 SABİT YİĞİT 
2 ALPASLAN GÜNEŞ
3 ABDULKADİR ÇÜRÜKOĞLU
4 ÖMER ALTAY
5 MEHMET YERLEŞMİŞ
6 ORHAN ÖZBAY
7 ÖMER OSMAN NUROĞLU
 HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
HUKUK FAKÜLTESİ 
2015-2016 Eğitim -Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul listesi
HUKUK
2011-2012 
No Ad-Soyad
1 ABDULLAH EDİP KARAKOÇ
2 DİLAN YARDIM
2012-2013 
No Ad-Soyad
1 İLTERİŞ KORKMAZ
2 MURAT SÖNMEZ 
3 NEBAHAT ÖZPINAR
4 SERHAT ÇOBAN
5 ABDULLAH VELİ ASLAN
6 MUSTAFA GÜRGEN
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 CEYLAN KARAGEÇİLİ
2 MEHMET ELÇİ
3 HAYRETTİN SANDIKÇI
4 EDA GÜL SELÇUK
5 ŞERİFE SELEN ARIKAN
6 HALİT NAS
7 BERFİN CEREN ERGÜCEN
8 VEYSEL POLAT
9 ROZERİN KIRAN
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 HALİL İBRAHİM SÖZEN
2 TUĞÇE NUR ŞAHİN
3 RESUL TİGİS
4 MUHAMMED TEBERİK
5 SEVDA KOÇ 
6 DAMLA ÖNAY
7 HACI HAMZA TAŞ
8 EJDER YETKİN YILMAZ 
9 PEMBEGÜL ŞAHİN
10 MUHAMMED VAHAP ÖZBUDAK
11 YUNUS DEMİR
12 SELDA ALAKUŞ
 HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
İKTİSADİ İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
2015-2016 Eğitim -Öğretim Yılı Yatay Geçiş Kabul listesi
İKTİSAT
2012-2013 
No Ad-Soyad
1 KEMAL KALENDER
2 SÜLEYMAN GÖKTEKİN
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 İBRAHİM AYDINGÜLER
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 MEHMET YASİN AYCAN
2 FURKAN EKİCİ
3 İBRAHİM KAYA
İŞLETME
2011-2012 
No Ad-Soyad
1 SAİDE NUR KANGAL
2 CEMAL POLAT
3 BEDRETTİN MELİKSOY
2012-2013 
No Ad-Soyad
1 BEYTULLAH EROĞLU
2 METİN AYATA
3 FURKAN DÜVEN
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 AHMET ENES TAN
2 İBRAHİM AYDIN GÜLER
2 BÜŞRA BULANIK
3 UMUT AKGÜL
4 BİLGE TOPAL
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 CİHAN UNCUOĞLU
2 MEHMET YASİN AYCAN 
3 MEHMET ALİ AKDEMİR 
4 TUBA ŞEYHANLIOĞLU
5 FURKAN ÜMİT KILIÇ 
PSİKOLOJİ
2012-2013 
No Ad-Soyad
1 NAZLI NAZAN ÖZEL
2 ESMA TEMİZ
3 TUĞBA ÇAKIROĞLU
4 İPEK YEŞİLKAYA
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 FATMA ERDOĞAN
2 SİNEM POLAT
3 ABDULLAH KARABEY
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 GÜLBEN KÜNCÜOĞLU 
2 İREM İŞLER
3 SÜMEYYE YILDIZ
4 BEDRİYE DOĞAN
5 ŞEYDA GİZEM NACAR
6 DİLBER YÜKSEL
7 MUSTAFA ŞAHİN POLAT
8 ÖZGÜR BÜLBÜL
9 DİLEK TEPEDELEN
10 HALİL ERTUĞRUL
11 CANSU İŞBİLİR
12 GAMZE ÖZCAN
13 ESMA NUR DEMİRTAŞ
14 MERVE BULDUM
15 ESME YEŞİL
16 MUHAMMED FATİH DÖNMEZ
17 YUSUF EMİN ÖRNEK
18 EDANUR SARICA
19 ZELİHA PELİN HOCAOĞLU
20 FERİDUN DOĞAN
21 SÜLBİYE KUŞ
2014-2015 YEDEK
*** Yedek kayıt hakkı kazananlar asıl kayıt hakkı kazanan kişilerin kayıt tarihlerinde kayda gelmeme durumlarında kayıt için bilgilendirilirler. 
1 MERVE AÇIK
2 BERNA ALPAY
3 HAKAN GÜMÜŞTAŞ
4 SÜMEYYE ARIKAN
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü
2011-2012 
No Ad-Soyad
1 SEDA YÜKSELOĞLU
2 YUNUS EMRE İYİTÜTÜNCÜ
3 BURAK CAN KERKEZ
2012-2013 
No Ad-Soyad
1 SEREN ASLAN
2 FERAT BABA TAŞ
3 FATİH SELÇUK
4 HALİL BEŞALTI
5 MEHMET FATİH GÜLER
6 KASIM ÖZTÜRK
7 EMRAH TUNÇTEKİN
8 HALİL İBRAHİM ABA
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 HASAN GÜLTUTAN
2 İBRAHİM AYDIN GÜLER
3 ALİ DOĞAN DOLU
4 EZGİ ÇAPRAK
5 DİLARA TÜRKHAN
6 ÖMER FARUK ASLAN
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 FATİH MEHMET DALYANOĞLU
2 FATİH ÖZKAN
3 ZEYNEP ÇULCU
4 FURKAN EKİCİ 
5 MEHMET YASİN AYCAN 
6 ERAY ÇATIOĞLU
Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü
2010-2011 
No Ad-Soyad
1 EŞREF CAN KILIÇ
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 KADİR KÖSEOĞLU
2 MEHMET ALİ AKDEMİR 
3 ABDULBAKİ KİRAZ 
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
Mühendislik Fakültesi
2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
Bilgisayar Mühendisliği
2010-2011 
No Ad-Soyad
1 İBRAHİM HALİL NOHUT
2011-2012 
No Ad-Soyad
1 MUHAMMED BURAK ASLAN
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 CİHAN SOYLULAR
Elektrik- Elektronik Mühendisliği  Bölümü
2010-2011 
No Ad-Soyad
1 ONUR YILDIZ
2 İBRAHİM HALİL NOHUT
3 RAMAZAN ZEYREK
4 SEFA ÖZDİŞLİ
5 EDA DUYGUN
2011-2012 
No Ad-Soyad
1 GAMZE IŞIK
2 MEHMET CAN DEĞER
2012-2013 
No Ad-Soyad
1 YUSUF CEBBAR NAKIPOĞLU
2 MEHMET YILMAZ ERŞAHİN
3 ÖMER DİŞLİ
4 KUBİLAY OLCAY UNKUR
5 OSMAN KAYAN
6 ÖMER FARUK BAYIR
7 İBRAHİM HALİL KURT
8 İBRAHİM FİKRET KARAGÜN
9 MEHMET EMRE CAN YEŞİL
2012-2013 YEDEK
   
1 OZAN BAYHAN
2 EMRE KARAKUZULU
3 SELİM UĞURLU
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 MEHMET ERDOĞAN
2 ALİ MERT SAĞLAM
3 MUHAMMED FATİH HACIARAP
4 YUNUS EMRE BOZKURT
5 HABİP AYDOĞDU
6 ABDULKADİR YILMAZ
2014-2015
No Ad-Soyad
1 ABDULLAH DAL
2 İSMET BİNİCİ
İnşaat  Mühendisliği Bölümü
2010-2011
No Ad-Soyad
1 YUNUS MANSUR MUMAY
2 GAZİ ACAR
3 ALİ CİVELEK
4 YILMAZ TAMER
2011-2012 
No Ad-Soyad
1 BEŞİR SERKAN AĞIR
2 FATİH DEMİRDÜZEN
3 ABDULKADİR YAMAÇ
4 ÖMER FARUK SEZER
5 MUHAMMED SADİ FIRIŞ
6 YAKUP ÖZHİSAR
7 TUGRUT SÖNMEZ
2012-2013 
No Ad-Soyad
1 NİGAR GÖZÜBÜYÜK
2 AYŞEGÜL BEDİR
3 ONUR ÖMER SAYGIDAR
4 YUNUS EMRE BAĞCI
5 MAHMUT BAŞKIR
6 MUHAMMED ADİL ÇULCU
7 CEMAL CAN EROĞLU
8 MUHAMMED SALİH BEŞALTI
9 BURAK TEMİZYÜREK
10 BİLAL ÖZEL
11 KENAN ARTÜRKASLAN
12 DOĞAN CAN ÇELİK
13 AYKUT DOST
14 SÜLEYMAN YÜKSEK
15 CEVAHİR MERT ÇELİK
16 EMRE KARAKUZULU
17 UFUK ORGUN
18 MAZLUM KIZAR
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 FERHAT GÜÇ
2 CUMA ÇİFTÇİLER
3 AHMET TEKİN
4 CEYLAN YILDIRIM
5 MEHMET GAZİ POLAT
6 VEYSEL GÜRBÜZER
7 SERHAT ERTÜRK
8 BURAK EROL
9 BURHAN YAPRAK
10 ALİCAN DEMİRKIRAN
11 MUHAMMED NURULLAH AKSOY
12 ENGİN ÖZDABAK
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 MUSTAFA TEKE
2 MUHAMMED SERCAN KARADAĞ
3 CUMA KARAYILAN
4 EYÜP ENSARİ
5 MUHAMMED MUSTAFA SANCAR
6 ABBAS KALKANOĞLU
7 MUHAMMED ÇİFTÇİ
8 ÖMER ALTAY
9 OZAN BAYHAN
10 YUNUS EMRE
11 SERBEST BAĞTI
12 MUHAMMED MİRZA GÜNEY
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
Beslenme ve Diyetetik Bölümü
2011-2012
No Ad-Soyad
1 MERVE ÇAĞDAŞ
2 ZEHRA UFACIK
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 AYTEN GÜĞÜL
2 BURCU TEHÇİ
3 İREM SÖKMEN
4 MELİSA KARATAŞ
5 RABİA TÜRKOĞLU
6 EYÜP TÜRHAN
7 NESRİN ÖZMEN
8 MELİKE DEMİRKIRAN
9 GAMZE UĞUR
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 MURAT BULUT
2 ASLIHAN HATUN YÜKSEKBAŞ
3 YUNUS GÖKMEN
4 FATMA YİĞİT
5 CANBERK ÇOLAK
6 OGÜN ÜSTÜNDAĞ
7 KÜBRA ELİF ÇELİK
8 GÜLBEN KÜNCÜLÜ 
9 BÜŞRA AY
10 TÜRKAN KARADUMAN
11 RIZA KAYA
12 BİLAL CANKER
13 ROJDA BERFİN TURAN
14 ZİŞAN HATIRA
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü
2013-2014 
No Ad-Soyad
1 İLKNUR SARI
2 DENİZ ÖZKAN
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 HATİP DEMİR
2 RAHİME TUĞRUL
3 İLKAY YILDIRIM
4 ŞEYMA ER
5 ESMA YILMAZ
6 OGÜN ÜSTÜNDAĞ
7 AYSUN ERDOĞAN
8 BÜŞRA AY
Hemşirelik Bölümü
2011-2012 
No Ad-Soyad
1 ZEHRA UFACIK
2 MEHMET NURİ YENER
3 ESRA ÖZKURT
2012-2013 
No Ad-Soyad
1 AYTEN DURSUN
2 AYŞEGÜL BEDİR
2013-2014
No Ad-Soyad
1 KÜBRA YİĞİT
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 SABİT ŞAHİN
2 ÖMER ARIKAN
3 GÜLTEN AKSOY
3 BİLAL CANKER
4 MUHAMMED AKKUZU
5 MELİKE CANPOLAT
6 EMİNE DURSUN
7 MEHMET KURTBOĞAN
8 YASEMİN ARSLANOĞLU
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
Meslek Yüksekokulu
2015 – 2016 Eğitim – Öğretim Yılı
Yatay Geçiş Kabul Listesi
Adalet Bölümü
2014-2015 
No Ad-Soyad
1 İBRAHİM ATAR
2 OĞUZHAN KARADUMAN
3 KÜBRA SOLAK
4 ELİF DEMİR