Pedagojik Formasyon 2.Dönem Uygulama Dersi Hakkında

Pedagojik Formasyon 2.Dönem Uygulama Dersi Hakkında

Pedagojik formasyon programı 2. dönem uygulama dersleri için oluşmuş gruplar aşağıdaki gibidir. Her öğrenci bağlı bulunduğu grupta derslere girmelidir.

1.GRUP (PAZARTESİ-16.30)
İSİM  SOYİSİM
ABDULLAH SOLMAZ
ABDÜLKADİR AZİZOĞLU
AHMET MAÇ
AYHAN ÇEVİK
Betül TATLIBADEM
Büşra Nur GÜNAYDIN
Dilara ŞENER
Ece KAPLAN
ELİF DOĞAN
Elif TOPAKTAŞ
ese SİNAN
Fatih Nureddin BELGE
Fatma DEMİR ÇAPAR
fethiye betül TELLİ
Gamze ÇEVİK
GÖZDE KOCAMAN
Gülcan POLAT
GÜLÇİN PATLAR
Hacer ÖZDEMİR
Kadircan HASPOLAT
Mehmet Ali ALTUNBAŞ
MEHMET SELİM YILDIZ
MÜCAHİT CEVHEROĞLU
NAZMİYE YEŞİL
Nuh KILIÇ
Oğuzhan TAŞDELEN
pınar TÜMBAŞ
Rabia KAYGIN
SAADET PEKSU
saliha ÇELİK
Semanur ORHAN
SEVDA ASLAN
sibel VURAL
TANSU OKUMUŞ
Yunus Emre ŞEKER
Zekiye HAMİDAOĞLU
Zeliha VURAL
Zeliha  Dilek BÜYÜKEFE
Zeliha Şule YILMAZ
ZİYA ÇAKMAK
2.GRUP (ÇARŞAMBA-16.30)
İSİM  SOYİSİM
ASLIHAN ŞİMŞEK SIRKINTI
AYŞE AKTAŞ
Büşra ÖZBERK
Çağla NİLÜFER
Didem ÖNDAŞ AYBAR
ECE UZUN
ELİF ERİKMEN
ELİF KARAOĞLU
ELİF ULAŞLI
Emel ÖZYAZICI
Emel TÜRK
Emine Rumeysa KANGAL
ESEN SAĞLAM
fatma ATES
Feride GÖÇMEN
GÜL KURNAZ
Gülden Esen
HALİME DAĞDEVİREN
ilknur ARIGÜN
Kadriye ARAZ
Kezban AK
KÜBRA SERTPOLAT
MAHİR GÜLER
mehmet COŞKUN
Meltem OYMAN
muhammed raşit KOCAMAN
ÖZLEM KESKİN
pınar MERSİN
pınar emre AKBAŞ
Seda Nur GÜLMEZ
Sedat YİĞİT
semra ERKİŞİ
Sevil KOYUNCU
SEVİL UNCUER
ŞEYMA EROĞLU
Tülay UZLU SOYLU
vesile TOPAL
VİLDAN KARAKAYA
Yağmur Gamze KOCAL
ZELİHA TENCERE
3. GRUP (CUMA 16.30)
İSİM SOYİSİM
Arzu ARI KAYA
Ayfer KURT
Aylin BAĞI
Cennet SEKİN
DENİZ GÜRBÜZ
Didem PULGU
Dilan BİREL
Ecem ERKAN
Elmas Erişkin
Emine meltem POLAT
Esen ÇUHATUTAR
Esra ESİM
esra EFE
evrim DURAN
Fadime YAŞAR
Fatma KOÇ
FATMA YIRTAR
FEDAİ İLHAN
Güllü ÇİFTCİ
GÜLŞEN EKMEN KAYA
Gülşen sultan ÖZDEN
hasan ARSLAN
Hatice KILINÇ
HATİCE DOĞAN
hatice SAYAN KAŞMER
Medya AKTAŞ
Mehmet YAŞAR
mehmet ÖNAL
MEHTAP KÖSE
müberra KAYACI
NESLİHAN TOR
NURGÜL HELVACI
pelin SAKAROGLU
Sema ÇOPUR
SEMRA ÇELİK
TUBA KARA
Ülker gül ILHAN
Ülkü Tuncer
vesile DOĞAN
Yasemin Yılmaz Çam
4. GRUP (PAZAR 10.00)
İSİM SOYİSİM
AYPER KIRLIOĞLU
AYPERİ BAKIR
Aysel BOLAT (POLATSOY)
AYSUN GÖLLÜCE
Ayşe AYTAÇ
Zühre YİGİT
Ayşe KÜTÜK
AYŞE GÜLER
ayşe TAN
Cemile ADANUR
ÇİĞDEM TÜZÜN
Deniz Cihan
dilek AKBAS
DİLEK MERCAN
DÖNDÜ GÜRSOY
EDİBE GÜNEŞ
ELİF ÖLMEZ
ELİF ANAÇ
EMEL ÇUBUKOĞLU
emine KILIÇ
Emine YILMAZ BİKİR
Emine AKBULUT
esma ÖZATA
EYLEM BOZ ALTUN
EZGİ DEMİRCİ DEMİR
Fatma KARAKAŞ
Gamze GÜLER
GAMZE ÇOLAK
GONCA YARBAŞAN
Gözde ÖZER
güler BİNBUĞA
Güllü şehla OĞUZ
Hatice ZOR
Hatice DAĞERİ
Hatice AŞIK
hayati ÇETİNKAYA
Hilal SEZGİN
Hilal ÇOLAKER
Huriye DOĞRU
HURİYE ÇONDAL
5. GRUP (PAZAR 10.00)
İSİM SOYİSİM
Huriye Sevim AKBIYIK
İlkay BAYHAN
İnci ARPACI
Kübra AKÇA
Mehmet KILINÇ
mehmet atakan BAKIR
Mehtap ERTAŞ
MEHTAP ÇUBUKÇU
MELEK BÖYÜKUÇAR
melike KAYA
MERAL ÖZGEN
merve BERK
Merve ÇAĞLAR
Merve ÖZSİN
Mesut ARTIKARSLAN
NEJLA YÜCEL
NURAY GÜNGÖR
ÖZLEM KAYA
PERİHAN KAZAN
Sakine ÇOBAN
SEBİHA BANU ÖZCAN
SEDA SARAÇOĞLU
seda AYDIN
Selma AYDUTTU
Selma DOĞAN
Serap YILDIRIM
Sibel YILDIRIM
Sibel FAKIOĞLU
SÜREYYA SONAT
ŞENEL SAVIR
şenel YILMAZ
ŞERİFE ALÇAKGÖNÜL
Şükran ÇIGIN
TÜRKAN KAYIŞ
VOLKAN BAŞTÜRK
YASEMİN KİRMAN
YASEMİN YILMAZER
zehra TEMEL
zerin ASLAN
AYŞE ÖZÇELİK

www.hku.edu.tr'yi kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.