Sağlık Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Programları Başvuru Sonuçları

Sağlık Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Programları Başvuru Sonuçları

 T.C. HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ 
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ 
DUYURU

PROGRAMLARA ASİL OLARAK KABUL EDİLEN ADAYLARIN KESİN KAYITLARI 01 – 02 – 03 AĞUSTOS 2016 TARİHLERİNDE SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ SEKRETERLİĞİNDEN YAPILACAKTIR. (KAYITLAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR.)

PROGRAMLARA YEDEK OLARAK KABUL EDİLEN ADAYLARIN KESİN KAYITLARI 04 – 05 AĞUSTOS 2016 TARİHLERİNDE SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ SEKRETERLİĞİNDEN YAPILACAKTIR. (KAYITLAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR.).

ASİL LİSTEDEN ADAYLAR İLE KONTENJAN DOLMADIĞINDA, YEDEK LİSTEDEN SIRASI İLE ADAYLAR KAYIT YAPTIRMAK İÇİN ÇAĞRILACAKTIR.

KESİN KAYITTA İSTENEN BELGELER:

 

  1. Onaylı Lisans Diploma veya Çıkış Belgesi (Henüz mezun olmamış öğrencilerden başvurduğu yarıyıl sonunda mezun olabileceğini gösterir belge) veya Diploma veya geçici mezuniyet belgesi aslı, Doktora Programı için ayrıca Yüksek Lisans Diploması veya Geçici mezuniyet belgesi

  2. Onaylı Lisans/Yüksek Lisans Transkripti aslı (Belge Aslı Enstitüde kalacaktır.)

  3. Lisansüstü Eğitim Sınavı (ALES) Sonuç Belgesi aslı

  4. YDS Sonuç Belgesi aslı (Doktora Programı için)

  5. Nüfus cüzdanı fotokopisi

  6. Askerlik durum belgesi (erkek adaylar için)

  7. İkametgâh belgesi

  8. 6 adet fotoğraf

  9. İlgili programın öğrenim ücretinin/ilk taksitinin yatırıldığını gösterir banka dekontu

  10.  Bilimsel hazırlık öğrencileri ve özel öğrenciler için ders kayıt ücretini gösterir banka dekontu

  11. Özel öğrenci olarak başvuran adayların özel öğrenci başvuru dilekçesi

  12. Yabancı uyruklu adaylar için ayrıca öğrenim vizesi

  13. Ders kayıt dilekçesi (Kayıt sırasında doldurulacaktır.)

  14. Başvuru dilekçesi ve Online Başvuru Formu

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ABD
YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
KAZANAN  ASİL LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 ELİSA ÇALIŞGAN
2 ALPER HAZNEDAR
3 EYLÜL PINAR KISA
4 BERNA ÇELİK
5 SEDEF ERGİN
6 AYSUN KAPLAN
7 ŞEYMA ÇALIŞGAN
8 HAŞİN YEKTA GÜNDÜZ
9 HASAN AKBEY
10 MUHAMMED USAME TAŞ
11 GÖNÜL ELPEZE
12 BURÇAK ÖCAL
13 YUSUF PINAR
14 BAYRAM DÜNDAR
15 RABİA ARI
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ABD
YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
YEDEK KAZANAN  LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 TANSU GÜNEY
2 BURAK BOZTEPE
3 BÜŞRA DURMUŞ
4 AHMET DİKME
5 MEHMET YÜCEL
6 AHMET ZAHİD BAKAN
7 GÖKHAN KIRÇİÇEK
8 DURAN ÇİÇEK
HEMŞİRELİK ABD
YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
ASİL KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 EMİNE SARIKAMIŞ KALE
2 GÜLFEM ELMAS
3 BEGÜM SARMIŞ
4 KADRİYE KATIRCIOĞLU
5 İNCİ ARPACI
6 BÜŞRA ÖZDEMİR
7 SERAP ERSAVAŞ
8 FUNDA DURDU
9 BETÜL ŞEBNEM AKDOĞAN
10 MEVLÜT GÖK
11 KEZBAN KIZIL
12 TUĞBA BELEN
13 HÜSEYİN SEVER
14 SELVER DİLAN HALIGÜR
15 ELİF GENÇOĞLAN
16 NADİDE SEDA KARAATA
17 HÜSEYİN ÇAPUK
18 AYTEN DURSUN
19 SEDA NUR TÜRKAY
20 İSMAİL ÖZTAŞ
21 ELVAN DEMİR
22 VEYSİ TÖR
23 ZEKERİYA SAKMAN
24 FİKRET KILINÇ
25 MUTLU ERDİ BİLECEN
HEMŞİRELİK ABD
YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
YEDEK KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 DİLEK ATAY DIDIN
2 SİMA ANNAÇ
3 ESRA GÜZEL
4 SEVGİ YILDIZ
5 MAHMUT ÇOBAN
6 YUSUF İNAL
7 LEYLA KEPİR
8 MEHMET ARSLAN
9 MUSTAFA KARAKÖSE
10 MAHMUT DİNÇ
11 EDA BOZKURT
12 İBRAHİM ARSLAN
13 FATİH KARATAŞ
14 ÖZGE YAĞMUR HAYATSU
15 AHMET BORAN
16 YONCA ALTUNOK
17 ÖZLEM ÖZ
18 ŞÜKRAN TOY
19 MEHMET NURULLAH DAYANAN
BESLENME VE DİYETETİK ABD
YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
ASİL KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 GÜLAY KIZIL
2 GÜLER KARLIDAĞ
3 AYŞE GÖKÇE ALP
4 GAMZE TULUKÇU
5 BİRSEN KARA
6 İBRAHİM OĞUZHAN AVŞAR
7 TUĞBA SOPALI
8 HATİCE DİLARA DEMİRKIRAN
BESLENME VE DİYETETİK ABD
YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
YEDEK KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 IŞIL CANPOLAT
2 NESLİHAN GÖK
3 ASLI GÜL TEKİN
4 GÜLSÜM YILDIRIM
5 YASİN IŞIK
6 ELİF NUR ELÇİ
7 SUZAN ÖTER
8 SEÇİL YILMAZ
9 BURCU ECEM ÖĞÜMSÖĞÜTLÜ
10 ŞAHAP KARTAL
HEMŞİRELİK ABD
DOKTORA PROGRAMI
KAZANAN LİSTESİ
S. No: ADI  SOYADI
1 ECE KAPLAN
2 NEŞE ATAMAN BOR
3 ELİF ARIK